Opis

OPIS:

Tratwa jest konstrukcją bezpieczną, wygodną i stabilną; zbudowaną z drewnianych profili oraz beczek stalowych. Napęd tratwy stanowią dwa wiosła, a kurs zapewnia ster wiosłowy usytuowany z tyłu tratwy.

Ale …dobra wiadomość: Tratwa jest wyposażona również w czterosuwowy silnik 15KM YAMAHA 🙂

Na tratwie znajdują się dwa namioty 3-osobowe oraz domek kapitana (kapitanat) z miejscem do spania dla 2 osób.

W kapitanacie znajduje się stół oraz 3 ławy.Na górnym pokładzie kapitanatu znajduje się  miejsce do leżakowania; można również na nim rozbić dodatkowy trzeci namiot. Z tyłu kapitanatu usytuowane jest pomieszczenie z awaryjnym WC ekologicznym  oraz półki  i schowki na dodatkowe akcesoria.

Wygodnie na tratwie mieści się 8 osób. Jest ona małym, pływającym domem (tzw. HausBoot), gdzie można przenocować, przygotować posiłek, upiec wcześniej złowione ryby na grillu. Stanowi też dogodne miejsce do opalania i jest świetnym pomostem do kąpieli w jeziorze.

Na tratwie znajduje się ogniwo solarne z  przetwornicą 220V do ładowania komórek i laptopów .

Tratwa jest zarejestrowana w PZMW i posiada ubezpieczenie OC.

Z uwagi na bezpieczeństwo, pozycja tratwy jest monitorowana przez GPS, aby  rejs tratwą po Jeziorach Mazurskich przebiegał bezproblemowo i bezpiecznie.

Budowa trawy jest realizacją naszych pasji i marzeń, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby pływanie tratwą stało się niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczestników rejsów.

DSC01286DSC00613